KNBB District Groningen - Drenthe

Opgericht 23 december 2003

 

 

 
  Rooster finales en voorwedstrijden

Persoonlijke Kampioenschappen

Sluit dit venster om terug te keren naar het hoofdmenu.

Spelregels voor wedstrijdleider en speler (link)
 
KON.NED.BILJARTBOND      District  Groningen - Drenthe Datum: 20-3-2017
Wedstrijdrooster 2017 - 2018            
               
VW District Voorwedstrijden     Sluiting Periode Data District Finale Organisatie
NO. Spelsoort Moyenne Car. Inschrijving Voorwedstrijden Vr. Za. Zo. District Finale
1  Libre 5e klas  0,000 - 1,200 interval 1-2-2017 03-04-2017 t/m 21-04-2017 9 -10 sept. 2017 W.B.C. '68 - Veendam
2  3 Banden klein 3e klas  0,250 - 0,400 15/60brt 1-2-2017 24-04-2017 t/m 05-05-2017 2-3 sept. 2017 Harmonie Winschoten
3  3 Banden klein 2e klas  0,400 - 0,550 20 1-2-2017 15-05-2017 t/m 27-05-2017 16-17 sept. 2017 Centrum - Groningen
4  3 Banden klein 1e klas  0,550 - 0,750 25 1-2-2017 05-06-2017 t/m 16-06-2017 28-29 okt. 2017 De Poedel - Delfzijl
5  3 Banden Groot 3e klas  0,300 - 0,475 15/60brt 1-2-2017 04-09-2017 t/m 30-09-2017 10-11-12 nov. 2017 B.C.M. '79 - Midwolda
6  Libre 4e klas  1,200 - 1,700 55 1-6-2017 04-09-2017 t/m 16-09-2017 29/30 sept. / 1 okt. 2017 Onder de Toorn - Scheemda 
7  Libre 3e klas  1,700 - 2,500 70 1-6-2017 18-09-2017 t/m 30-09 2017 13-14-15 okt. 2017 Emmen '65 - Nw. Weerdinge
8  Libre 2e klas  2,500 - 4,000 90 1-6-2017 02-10-2017 t/m 14-10-2017 4-5 nov. 2017 Bellevue '66 - Assen
9  Bandstoten 5e klas  0,250 - 1,000 30/60brt 1-6-2017 09-10-2017 t/m 21-10-2017 9-10 dec. 2017 A.B.C. '08 - Assen
10  3 Banden klein Hoofd klasse  0,750 -1,000 35 1-6-2017 23-10-2017 t/m 04-11-2017 24-25-26 nov. 2017 B.C.M. '79 - Midwolda
11  Kader Gemengd  var. gem 1-6-2017 30-10-2017 t/m 25-11-2017 3-4 febr. 2018 Harmonie - Groningen
12  Libre 1e klas  4,000 - 7,000 120 1-6-2017 27-11-2017 t/m 09-12-2017 6-7 jan. 2018 Centrum - Groningen
13  Bandstoten 4e klas  1,000 - 1,500 40 1-6-2017 11-12-2017 t/m 23-12-2017 13-14 jan. 2018 G.B.C. - Groningen
14  Libre Hoofd klasse  7,000 - 11,000 150 1-10-2017 08-01-2018 t/m 19-01-2018 26-27-28 jan. 2018 Metropole - Groningen
15  Dames 2e klas  0,000 - 5,000 interval 1-10-2017 08-01-2018 t/m 19-01-2018 17-18 febr. 2018 Centrum - Groningen
16  Bandstoten 3e klas  1,500 - 2,300 55 1-10-2017 22-01-2018 t/m 03-02-2018 10-11 febr. 2018 Trianta - Assen
17  Bandstoten 2e klas  2,300 - 3,500 75 1-10-2017 05-02-2018 t/m 17-02-2018 24-25 febr. 2018 B.C.D. - Delfzijl
18  3 Banden Groot Gemengd  var. gem 1-10-2017 05-03-2018 t/m 17-03-2018 13-14-15 april 2018 B.C.M. '79 - Midwolda
               
GF Gewestelijke Finales     Sluiting Periode Data Gewestelijke Finale Organisatie
NO. Spelsoort Moyenne Car. Inschrijving Voorwedstrijden Za. Zo. District Finale
1  GF - 3 Banden klein 3e klas  0,250 - 0,400 20 nvt nvt  14 - 15 okt. 2017  Harmonie Winschoten
2  GF - Libre klein 2e klas  2,500 - 4,000 90 nvt nvt  16 - 17 dec. 2017  Centrum - Groningen
3  GF - 3 Banden klein Hoofd klasse  0,750 -1,000 35 nvt nvt  6 - 7 jan. 2018  Biljartschool.nl - Assen
4  GF - Bandstoten klein 2e klas  2,300 - 3,500 75 nvt nvt  7 - 8 april 2018  Harmonie - Groningen
               
   PK Wedstrijdleider: Bert Schonewille      Bert_Schonewille@kpnmail.nl      
   Tel. 06-30792978             


 

             GEWESTELIJK
WEDSTRIJDROOSTER PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN SEIZOEN 2017-2018
  Spelsoort Districts  Inleveren
 districts 
Gewestelijke  Organiserend Inleveren
 gewestelijke
Naam.adres en speellokaal   Telefoonnummer Organiserende 
    Finales Kampioen Finales District Kampioen       Vereniging
                     
1 3Bnd kl3   17-sep-17 14-15-okt 2017 Groningen/Drenthe 15-okt-17 Harmonie      Schöefeldsingel  37 a Winschoten   Harmonie
6 Libre kl5   17-sep-17 14-15-okt 2017 Friesland 15-okt-17 Gorredijk   Leitswei 17   Gorredijk 06-41048981 Gorredijk
2 3Bnd kl2   1-okt-17 28-29 okt 2017 Friesland 29-okt-17 Gorredijk   Leitswei 17   Gorredijk 06-41048981 Gorredijk
7 Libre kl4   8-okt-17 3-5 nov  2017 Zwolle 5-nov-17 B.v. Tholen,Oude Espelerweg 2 Emmeloord 06-30941708 B.v. Tholen
8 Libre kl3   29-okt-17 24-26 nov  2017 N.O. Overijssel 26-nov-17 Cafe Lootuinen, Comm. De Vos van Steenwijcklaan 34 Coevorden 0524-516660 B.V. Phoenix
3 3Bnd kl1   12-nov-17 8-10 dec 2017 Zwolle 10-dec-17 Z.B.C., Buitensocieteit, Stationweg 44 Zwolle 038-4227969 Z.B.C.
9 Libre kl2   19-nov-17 16-17 dec 2017 Groningen/Drenthe 17-dec-17 Centrum      Protonstraat  6 Groningen   Centrum
4 3 Bnd kl hfd   10-dec-17 6-7 jan 2018 Groningen/Drenthe 7-jan-18 Biljartschool.nl   Weth. Buningstraat  2a Assen   Biljartschool.nl
16 Kader 38/2  1e klas   17-dec-17 12-14 jan 2018 N.O. Overijssel 14-jan-18 t Vossehol Spoorstraat 9  Daarlerveen 0546-642919 B.V. Carambole
5 3 Bnd gr 3kl   17-dec-17 12-14 jan 2018 Zwolle 14-jan-18 D.O.S.Clubl. "de Triangel" Veenburgerweg 15 Hattem 038-4238754 D.O.S.
12 Band kl5   31-dec-17 26-27 jan 2018 Friesland 28-jan-18 Lollum / Waaksens     Schoolbuurt  6 Lollum 06-27170722 Lollum / Waaksens
10 Libre kl1   14-jan-18 10-11 feb 2018 Friesland 11-feb-18 Bilj.School Sneek     Alexanderstraat 3 Sneek 06-23503901 Bilj.School Sneek
13 Band kl4   21-jan-18 16-18 feb 2018 Zwolle 18-feb-18 B.v. Steenwijk,Clubl.Fr.Migaud,Parade 6 Steenwijk 0521-518346 Bv.Steenwijk
11 Libre hfd   4-feb-18 2-4 mrt 2018 N.O. Overijssel 4-mrt-18 Biljart Cafe de Viersprong, Zijtak O.Z. 1 Nieuw-Amsterdam 0591 - 553320 B.V. De Viersprong
14 Band kl3   18-feb-18 16-18 mrt 2018 N.O. Overijssel 18-mrt-18 Cafe de Oale Delle, Marsweg 6 Ane 0524-561391 B.V. de Oale Delle
17 Dames Kl 2   11-feb-18 9-11 mrt 2018 NON 2 11-mrt-18 NON 2      
15 Band kl2   11-mrt-18 7-8 apr 2018 Groningen/Drenthe 8-apr-18 Sociëteit  De Harmonie     Kreupelstraat 10 Groningen 050-3129717 De Harmonie