KNBB District Groningen - Drenthe

Opgericht 23 december 2003

 

 

 
   
   

Persoonlijke Kampioenschappen

Sluit dit venster om terug te keren naar het hoofdmenu.


Nationale Kampioenen PK uit ons district
2016
A.M Hulshof
: BC Old Inn
Libre 4e klasse

2016
M.H. Leraar
: de Poedel
Libre 5e klasse

2015
R. Berg
: B.C.M.'79
Driebanden Groot 2e kl.
2013
W. Haayer
: A.B.C.'08
2012
P. Thoma
: Harmonie Gr 
Driebanden 2e kl.
2012

B. Erends
: Harmonie Gr 
Kader 38/2 1e kl.

2011
F. Spakman
: Harmonie Gr
Libre topkl.

2010
A. van Zanten
: Harmonie Gr
Libre topkl.

2010
L. Bronsema
: Harmonie Ws
Driebanden 1e kl.

2007

H.D. de Jonge: BC Pekela
Bandstoten 4e kl.
2007
M. Boomkens: BV 1977 
Kader 38/2 2e kl.

2005
M. Boomkens: BV 1977 
Kader 38/2 2e kl.
2004
A. van Zanten
: Harmonie Gr
Bandstoten 1e kl.
 

District, Regio Kampioenen

Uitslagen Districtsfinales 2004 - 2007
Uitslagen Districtsfinales (link) vanaf 2007
 

Seizoen 2017- 2018

Driebanden klein District Gewest N.K.
3e klasse A. Daanje - DVKV    
2e klasse      
1e klasse      
Hoofdklasse
 
Libre      
5e klasse E. Hilbolling - BCM'79
4e klasse
3e klasse
2e klasse
1e klasse
hoofdklasse      
Kader gemengd      
 
Driebanden Gr 3e klasse
Driebanden Gr gemengd
 
Bandstoten
5e klasse
4e klasse
3e klasse
2e klasse



Seizoen 2016- 2017

Driebanden klein District Gewest N.K.
3e klasse R. Elzenaar - ABC'08 A. Watermulder - de Harmonie (Ws)

6

2e klasse H. Bos - Central  
1e klasse H.G. Ploeger - de Harmonie
Hoofdklasse D. Blaauw - BCM'79 D. Blaauw - BCM'79 

2

 
Libre      
5e klasse J.T. IJszenga - Centrum M.H. Leraar - de Poedel

1

4e klasse A.M. Hulshof - Old Inn A.M. Hulshof - Old Inn

1

3e klasse A. Blaauw - BCM'79
2e klasse K. Siepel - WBC'68 J. Hofsteenge - A en O

6

1e klasse K.J. Brouwer - HGL
hoofdklasse J. Veenstra - de Harmonie (Gr) J. Veenstra - de Harmonie (Gr)  
Kader gemengd P. Bel - ABC'08    
 
Driebanden Gr 3e klasse R.L. Bakker - de Harmonie (Ws)
Driebanden Gr gemengd S.R. Riepma - de Harmonie (Gr)
 
Bandstoten
5e klasse P. Bouwman - WBC '68
4e klasse J. Koops - Trianta
3e klasse J. Middel - BCM'79 
2e klasse

Seizoen 2015- 2016

Driebanden klein District Gewest N.K.
3e klasse T. Been - Emmen'65
2e klasse G. Oosten - Trianta
1e klasse J. Blaauw - de Poedel
Hoofdklasse H. Viswat - BCM'79
 
Libre  
5e klasse W. van Houtum - GBC R. Kruit - AG Swart 5e
4e klasse L. Westerhuis - Onder de Toorn L. Westerhuis - Onder de Toorn 4e
3e klasse H. Blaauw - de Poedel
2e klasse F. Koerten - Centrum
1e klasse G.H. Jansen - Emmen'65
hoofdklasse J. Veenstra - Harmonie (Gr)
Kader gemengd
 
Driebanden Gr 3e klasse S.R. Riepma - Harmonie (Gr)
Driebanden Gr gemengd L. Bronsema - Harmonie (Ws)
 
Bandstoten
5e klasse B. Viel - de Poedel B. Viel - de Poedel 4e
4e klasse R. Zwerwer - ZBV
3e klasse M.R. Meijer - A en O
2e klasse W. Siemens - BCM'79 W. Siemens - BCM'79
   

Seizoen 2014- 2015
                                              District                                 Gewest                                  NK Nederands

Driebanden klein
3e klasse B.D. Korver - Harmonie Gr
2e klasse M. Sinninghe - Ca Ré
1e klasse C.M. Elzenaar - ABC'08
Hoofdklasse R. Berg - BCM'79
 
Libre  
6e klasse R. Boer - BBC
5e klasse B. Gerritsen - Harmonie (Gr)
4e klasse H. Blaauw - de Poedel
3e klasse D.J. Tepper - ABC'08
2e klasse

C. Blaauw - BCD

C. Blaauw - BCD
1e klasse A. Fokkema - ABC'08
hoofdklasse C.J. Uktolseja - Mireslyra W. Siemens - BCM'79
Kader gemengd
 
Driebanden Gr 3e klasse R. van der Kooi - WBC'68
Driebanden Gr gemengd W. Siemens - BCM'79
 
Bandstoten
5e klasse N. van Krimpen - Central
4e klasse J. Snippe - Emmen '65 J. Snippe - Emmen '65
3e klasse G. Reder - Harmonie (Ws)
2e klasse D. van Vlierden - Harmonie (Gr)
   

Seizoen 2013- 2014
                                              District                                 Gewest                                    NK Nederlands

Driebanden klein
3e klasse J.H. Poot  -  Central
2e klasse R. Maatjes  -  Central
1e klasse B. Boelens  -  WBC '68
Hoofdklasse L. Bronsema - Harmonie (Ws)
 
Libre
6e klasse H.A. Karsten - Flonk  -  Bellevue '66
5e klasse J. Ackermann - AG Swart
4e klasse T. de Vries - GBC
3e klasse A. Eerenstein - Valthermond
2e klasse M.R. Meijer - A en O
1e klasse L.C.P. Sens - Emmen'65
hoofdklasse J. Aay - Emmen'65
Kader gemengd B. Erends - de Harmonie (Gr)
 
Driebanden Gr 3e klasse R. Steenstra  -  Harmonie (Ws)
Driebanden Gr gemengd H. Viswat - BCM'79
 
Bandstoten
5e klasse A. Blaauw  - AG Swart
4e klasse J. Hadderingh - A en O
3e klasse M.A.L Vogt - Trianta
2e klasse R. Berg - BCM'79 J.K. Sturre - Emmen'65
 

Seizoen 2012- 2013
                                              District                                 Gewest                                  NK Nederlands

Driebanden klein
3e klasse A. Deekens - BCM'79
2e klasse H. Matthijssen - BCM'79 P. Thoma (de Harmonie Gr) 1e
1e klasse J. Aay - Emmen'65
Hoofdklasse R. berg - Dedans
 
Libre
6e klasse H. de Roo - WBC'68
5e klasse E. Luttje - BCM'79 E. Luttje - BCM'79 3e
4e klasse A. Watermulder - Harmonie (Ws)
3e klasse J. Bouwmeester - BCD H.G. Ploeger - Bilj. sch. F Davids 5e
2e klasse J. Hofsteenge - A en O
1e klasse J.K. Sturre - Emmen'65
hoofdklasse J. Veenstra (de Harmonie Gr)
Kader gemengd
 
Driebanden Gr 3e klasse H.G. Ploeger - Bilj. sch. F Davids 
Driebanden Groot gemengd
 
Bandstoten
5e klasse R. Ijmker - Biljartschool F Davids
4e klasse J. Lammertsma - Emmen'65
3e klasse K. Keun -Biljartschool F Davids 
2e klasse L. Bronsema - (de Harmonie Ws)
 

Seizoen 2011- 2012
                                              District                              Gewest                                   Nederlands

Driebanden klein
3e klasse B.A. Stubbe  (Bellevue '66) H. Raad (WBC'68)
2e klasse J. Knol (het Achterdeel)
1e klasse J.K. Sturre (Emmen'65) J.K. Sturre (Emmen'65)
Hoofdklasse J. Veenstra (de Harmonie Gr)
 
Libre
6e klasse J. van Praag (Dedans)
5e klasse O. Leeuwerik (de Harmonie Ws)
4e klasse F. Bijsterveld (Emmen'65) F. Bijsterveld (Emmen'65)
3e klasse E. Kleefman (BC 1511)
2e klasse C. Verdoes (het Achterdeel)
1e klasse J. Blaauw (de Poedel) A. van der Laan (BCD)
hoofdklasse A. Kruijer (ZBV) A. Kruijer (ZBV)
Kader gemengd F. Davids (Biljartschool F. Davids) 
 
Driebanden Groot 3e klasse H. Van Engelen (Valthermond)
Driebanden Groot gemengd J. Zijlstra (de Harmonie Gr)
 
Bandstoten
5e klasse A. Watermulder (de Harmonie Ws)
4e klasse B. Komdeur (de Harmonie Ws)
3e klasse K. Keun (Biljartschool F. Davids)
2e klasse R. Berg (Dedans) 
 

Seizoen 2010- 2011
                                              District                          Regio                         

Driebanden klein
3e klasse J. Lammertsma  (Emmen'65)
2e klasse G. Reder (de Harmonie Ws)
1e klasse R. Eefting  (Central)
Hoofdklasse A.H. Voorthuis  (de Harmonie Ws)
 
Libre
6e klasse K. Pot  (BCM'79)
5e klasse E. Siemens  (BCM'79) E. Siemens  (BCM'79)
4e klasse A. Schuringa (de Harmonie Gr)
3e klasse M.R. Meijer (A en O)
2e klasse M. Woldman (de Poedel) K. Siepel (WBC'68)
1e klasse A. van der Laan (BCD)
hoofdklasse W. Siemens (BCM'79)
Kader gemengd A. van Zanten (de Harmonie Gr)
 
Driebanden Groot 3e klasse J. Zuidema  (GBC)
Driebanden Groot gemengd L. Bronsema (Harmonie Ws)
 
Bandstoten
5e klasse F. Bijsterveld (Emmen'65)
4e klasse H. Matthijssen (BCM'79)
3e klasse J. Blaauw  (de Poedel)
2e klasse J. Warners (ABC'08)
 

Seizoen 2009- 2010
                                              District                                   Regio                                      Nederlands

Driebanden klein
3e klasse H. Hofman  (Central)
2e klasse J.W. Post  (BCM'79)
1e klasse D. Klevering (Spoorzicht) L. Bronsema (Harmonie Ws) 1e
Hoofdklasse J. Middel  (BCM'79)
 
Libre
6e klasse W. Nieboer  (BC 2000)
5e klasse J. Edens (de Poedel) J. Edens (de Poedel)
4e klasse R. IJmker (Biljartschool F. Davids)
3e klasse J. Hadderingh (Zeven Wolden) E. van Zonneveld  (Bilj.school F. Davids)
2e klasse H.R. Starke   (BCM'79)
1e klasse A. van der Laan (BCD)
hoofdklasse W. Jekel (ABC'08)
Kader gemengd A. van Zanten (de Harmonie Gr)
 
Driebanden Groot 3e klasse F.X.B. Paf  (de Harmonie Gr)
Driebanden Groot gemengd R.K. Boelens (de Harmonie Gr)
 
Bandstoten
5e klasse B. Viel  (de Poedel)
4e klasse J. Postma  (Centrum)
3e klasse J. Bakker  (Het Achterdeel)
2e klasse J. Aay  (Emmen '65)
 


Seizoen 2008- 2009

                                              District                                   Regio                       Nederlands

Driebanden klein
3e klasse J.J. Hofstra  (DVKV)
2e klasse H. de Vries  (BV 1977)
1e klasse C.R. Riepma  (Spoorzicht)              G. Grevink  (Emmen'65)
Hoofdklasse A.S. de Jong  (BC Pekela)
 
Libre
6e klasse G. Schuur  (?)
5e klasse A. Schuringa (de Harmonie Gr)
4e klasse H.G. Smits  (de Harmonie Ws)         H.G. Smits  (de Harmonie Ws) 
3e klasse H.B. Saathof  (Spoorzicht)
2e klasse G. Mulder  (Biljartschool F. Davids)
1e klasse J.K. Sturre  (Emmen'65)                  D. Knol  (Het Achterdeel)
hoofdklasse R. Brummer  (Mireslyra)
Kader gemengd F. Davids (Biljartschool F. Davids)
 
Driebanden Groot 3e klasse H. Hof  (BC Pekela)
Driebanden Groot gemengd C.C. Sluiter (BCM'79)
 
Bandstoten
5e klasse H. Frieling  (Emmen'65)
4e klasse H. Hofman  (Central)                      H. Hofman  (Central)
3e klasse H.D. de Jonge  (BC Pekela)
2e klasse D. Knol  (Het Achterdeel)
 
Jeugd libre
6e klasse Daan Middeljans  (de Poedel)

Seizoen 2007- 2008
                                              District                                   Regio                       Nederlands

Driebanden klein
3e klasse H. Raad  (WBC'68)
2e klasse P. Lambeck  (de Harmonie Ws)      P. Lambeck  (de Harmonie Ws)
1e klasse D.J. Boltjes  (de Harmonie Ws)
Hoofdklasse G. Luppes  (ABC'08)
 
Libre
6e klasse B. Woltjes  (AG Swart) mag niet naar Regio kampioenschappen
5e klasse R. Cerfontain  (BCM'79)                J. Ackerman (AG Swart)
4e klasse B. de Vries  (de Harmonie Gr)
3e klasse J. van Dijken  (BC 1511)
2e klasse H.H. Nijnuis  (Metropole)
1e klasse E.K. Groenbroek ('t Witte Hoes)
hoofdklasse A. Kruijer (BV 1977)
Kader gemengd F. Davids (Biljartschool F. Davids)
 
Driebanden Groot 3e klasse J. Wolthers  (BCM'79)                     J. Wolthers  (BCM'79)
Driebanden Groot gemengd K. Thoma (de Harmonie Gr)
 
Bandstoten
5e klasse H.G. Smits  (de Harmonie Ws)          H.G. Smits  (de Harmonie Ws) 
4e klasse R. Elzenaar  (ABC'08)
3e klasse B. Werkman (ABC'08)
2e klasse D. Knol (BC Warfhuizen)
 
Jeugd libre
5e klasse Bas Mulder (de Poedel)

Seizoen 2006- 2007 
                                              District                                          Regio        

Driebanden klein
3e klasse K. Siepel (WBC'68)
2e klasse A. Klasen (WBC'68)
1e klasse H.G. Brouwer (BCM'79)                       H.G. Brouwer (BCM'79)
Hoofdklasse A.S. de Jong (BC Pekela)
 
Libre
6e klasse J. Muller                                          W. Nieboer (BC 2000)
5e klasse P. Oosterwold (de Poedel)
4e klasse P. Lutz (de Harmonie Ws)                   J. Ossel (BC 2000)
3e klasse E. Ellérie (ZBV)
2e klasse F. Paf (de Harmonie Gr)
1e klasse J. Buitinga (Trianta)
hoofdklasse J. Aay (Emmen '65)                           W.H. Haans (Mireslyra)
Kader gemengd F. Davids (Biljartschool F. Davids)
 
Driebanden Groot 3e klasse A. Klasen (WBC'68)
Driebanden Groot gemengd
 
Bandstoten
5e klasse N. Jonker (BCM'79)                            N. Jonker (BCM'79)
4e klasse H.D. de Jonge (BC Pekela)                  H.D. de Jonge (BC Pekela) + Ned Kampioen
3e klasse F. Paf (de Harmonie Gr)
2e klasse J.K. Sturre (Emmen '65)
 
Jeugd libre
6e klasse Nils Zwart
5e klasse Bas Mulder
driebanden 2e klasse Robert Berg Nederlands Kampioen



Seizoen 2005- 2006 

                                              District                                          Regio        

Driebanden klein                                                                                                 
3e klasse F. Breeuwsma  (Biljartschool F. Davids)
2e klasse R. Eefting  (Central)
1e klasse R. Berg  (BCM'79)
Hoofdklasse C.C. Sluiter  (BCM'79)
Driebanden extra klasse
 
Libre
6e klasse H. Drenth  (AG Swart)
5e klasse J. Efdee  (A en O)
4e klasse IJ. Haayer  (de Harmonie Ws)
3e klasse F. de Vries  (Bellevue'66)
2e klasse C.M. Elzenaar  (ABC'08)
1e klasse E.K. Groenbroek ('t Witte Hoes) E.K. Groenbroek ('t Witte Hoes)
hoofdklasse R. Bakker (Trianta)
Kader gemengd B. Evenhuis (BV 1977)
 
Driebanden Groot 3e klasse R. Maatjes  (Central)
Driebanden Groot gemengd
 
Bandstoten
5e klasse R.J. Wiepkes (BV 1977)
4e klasse E.H. Ritsema (BC Warfhuizen)
3e klasse R. Eefting  (Central)
2e klasse J. Warners (ABC'08)
 
Jeugd libre
6e klasse Ori Rymarczuk  (de Poedel)
5e klasse Ori Rymarczuk  (de Poedel)
4e klasse Claudia Nieboer  (BC 2000)
3e klasse

Seizoen 2004- 2005 
                                              District                                          Regio        

Driebanden klein                                                                                                 
3e klasse R. Eefting  (Central)      R. Eefting  (Central)
2e klasse H.G. Ploeger  (BC Pekela)
1e klasse J. Aay (Emmen'65)
Hoofdklasse J. Warners  (ABC'08) J. Warners  (ABC'08)
Driebanden extra klasse H. Dijkstra
     
Libre    
6e klasse H. Kruit  (AG Swart)
5e klasse R. Folkertsma  (Warfhuizen)
4e klasse M. Schuur  (AG Swart)
3e klasse H. Matthijssen  (WBC'68)
2e klasse R. Zuidema (BV 1977)
1e klasse E. Groenbroek ('t Witte Hoes)
hoofdklasse J. Post (de Harmonie Gr) J. Post (de Harmonie Gr)
Kader gemengd A.J. Andriessen  (Trianta)  
     
Driebanden Groot 3e klasse B. Boelens  (WBC'68) B. Boelens  (WBC'68)
Driebanden Groot gemengd E. Siemens  (BCM'79)
 
Bandstoten
5e klasse J.K. van der Vaart  (DBC Doezum)
4e klasse H. Matthijssen  (WBC'68)
3e klasse M. Cramer  (BCD)
2e klasse L. Bronsema  (BC Pekela) L. Bronsema  (BC Pekela)
 
Jeugd libre
6e klasse
5e klasse Bas Bolmer  (HSK)
4e klasse
3e klasse

 

Seizoen 2003- 2004 
                                              District                                          gewest

Driebanden klein    
3e klasse B. Werkman  B.C.M.’79 B. Werkman  B.C.M.’79
3e klasse H. Mast  Formido '95  
2e klasse E. Veltkamp  B.B.C.  
2e klasse I.W. Wiersema  B.C. Warfhuizen   
1e klasse A.H. Voorthuis  de Harmonie (Ws)  
1e klasse S.R. Riepma  B.C. Spoorzicht  S.R. Riepma  B.C. Spoorzicht
Hoofdklasse P. Warners  D.V.K.V. J. Beerlings  B.C. Pekela  
Hoofdklasse L.H. Meijerink  B.V. de Harmonie (Gr)   
     
Libre    
6e klasse J. Woering  D.V.K.V.  
6e klasse L. Lucken  B.C. Warfhuizen   
5e klasse H.R. Boers  A.en O. H.R. Boers  A.en O.
5e klasse R.J. Beukema  B.C. Spoorzicht   
4e klasse H. Horst  de Harmonie (Ws)  
4e klasse W. Groendijk  B.C. Spoorzicht  
3e klasse K. Siepel W.B.C.’68  
3e klasse F.E. Prinsen  B.V. Centrum   
2e klasse N. Jansen  Mireslyra  
2e klasse F. Koekoek  B.C. 1511  
1e klasse R. Bakker  Trianta K. Keun  Biljartschool F. Davids
1e klasse E.K. Groenbroek  't Witte Hoes   
hoofdklasse A. Fokkema A.B.C.'08  
hoofdklasse G.J. Jansen  B.V. Centrum  
     
Kader B. Evenhuis  BCM'79  
Kader    
     
Driebanden Groot 3e klasse J. Krol  Emmen ‘65  
Driebanden Groot 3e klasse P. Hoosemans  B.V. de Harmonie (Gr) P. Hoosemans  B.V. de Harmonie (Gr)
     
Driebanden Groot gemengd J. Beerlings  B.C. Pekela    
     
Bandstoten    
5e klasse J.H.F. van der Broek  B.C. de Poedel   
5e klasse G. Gaasendam  B.C. de Zeven Wolden   
4e klasse K. Siepel  W.B.C.'68   
4e klasse H. van den Berg  B.C. Spoorzicht   
3e klasse A. Fokkema A.B.C.'08  
3e klasse M. Dijk  B.C. Spoorzicht  
2e klasse A.H. Voorthuis  B.C. de Harmonie (Ws)  
2e klasse J. Zuideman  B.C. G.B.C.  
     
Jeugd libre    
6e klasse Bas Bolmer  H.S.K.  
5e klasse    
4e klasse    
3e klasse